776 434 488

Otevírací doba
Šumperk
Pondělí
zavřeno
Úterý
zavřeno
Středa
zavřeno
Čtvrtek
zavřeno
Pátek
zavřeno
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno
 

O nás

KDE NÁS NAJDETE: Wild Bubble tea Bar najdete v krásném městečku v Šumperku, které se nachází v blízkosti jesenických hor.

HISTORIE BUBBLE TEA: Bubble tea, jak ho jistě všichni znáte, vznikl na Taiwanu v průběhu osmdesátých let, kde se začal prodávat ve stáncích s čajem. Jelikož v té době si chtěl každý Bubble tea přivlastnit a vzít za své, nevíme přesně, kdo tuto pochoutku vymyslel. 

PODÁVÁNÍ BUBBLE TEA: Základní surovinou každého Bubble tea je zelený jasmínová čaj, nebo černý čaj. Poté se rozlišuje podle vybraných příchutí a toppingu. Základní rozdíl je mezi ovocným Bubble tea a mléčným Bubble tea. Mezi ovocné složky Bubble tea patří vynikající ovocné sirupy, jako jsou: pomeranč, jahoda, ananas, maracuja, mango až po kiwi, jablko či brusinku. Mléčné Bubble tea, je to vlastně vyšlehaný mléčný čajový nápoj. Spoustu lidí, si pod tímto představí hutný mléčný shake, to ale není to samé. Mezi oblíbené mléčné příchutě patří zajisté - kokos, vanilka, banán, čokoláda, mocca a také mandle. Každému zajisté chutí něco jiného. Zajisté jsou každým rokem vynalézány nové a nové příchutě.

Bubble tea podáváme teplé nebo studené na ledu, kdy je nápoj velice osvěžující a chutný. Záleží na Vaší chuti a ročním období.

TOPPING: Další složkou, která se do nápoje přidává, je topping. Co si představit pod pojmem topping - je to vlastně to nejzábavnější. Topping to jsou praskací kuličky nebo želé. Topping si můžete zvolit dle vlastního výběru, či si vše namixovat dohromady. Záleži na každém jak si vybere. Topping nalezneme až na dně kelímku. Praskací kuličky jsou naplněny ovocnou šťávou a v puse po rozkousnutí Vám prasknou. Obal je tvořený mořskou řasou.  Velice oblíbené je také želé, které je velice chutné a oblíbené. Toppingy tvoří nejzábavnější část celého Bubble tea. 

UPOZORNĚNÍ: Bubble tea doporučuje dětem od 6 let, pro mladší můžeme nabídnout nápoj bez  želé či praskajících kuliček, protože by je mohli vdechnout nebo težko konzumovat.

CHCETE SI BUBBLE TEA ODNÉST NA POZDĚJI? NENÍ PROBLÉM: Pokud si chcete vzít bubble tea na později, není problém. Výhodou tohoto skvostného nápoje je to, že si ho můžete vychutnat i v pohodlí domova, na párty s přáteli nebo v kině u oblíbeného filmu.

Takže let's go to the Wild Bubble tea :)

 

 

 

Novinky

Newsletter

Nechte si zasílat novinky o Wild Bubble tea, kde se vždy dozvíte jako první naše připravované akce a novinky.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

          O nás                    Wild Bubble Tea                    O přípravě Bubble tea                    Novinky                    Kontakt                    Podnikání s Wild Bubble Tea          

Created by Netsimple Conspiracy s.r.o. (200)

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku