776 434 488

Otevírací doba
Šumperk
Pondělí
zavřeno
Úterý
zavřeno
Středa
zavřeno
Čtvrtek
zavřeno
Pátek
zavřeno
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno

Wild Bubble Tea

Wild Bubble tea - to je zábava a zdravá svačinka v jednom

Základem každého Wild Bubble tea, je čajová složka, buď zelený jasmínový čaj, nebo Cejlonský černý čaj. Čaj je dovážen přímo z Taiwanu. Čaj je velice kvalitní a luhuje se podle přísných pravidel. Čaj je ručeně sušený a jeho kvalita je naprosto jiná, než na jaký čaj jsme z obchodů zvyklí. 

Bubble tea si můžete vychutnat buď ovocné nebo mléčné. Ovocné příchutě nabízíme například: pomeranč, jahoda, tropický ananas, kiwi, exotické mango, maracuja a jiné.

Mléčné příchutě nabízíme například: kokos, čokoláda, mandle, vanilka a jiné. Tyto příchutě se dají míchat také s ovocnými příchutěmi, jako je papája, borůvka, červený meloun a mnoho dalšího. Všechny suroviny, které se na výrobu Bubble tea používají jsou rostlinného původu.

UPOZORNĚNÍ: Bubble tea doporučuje  od 7 let , pro mladší můžeme nabídnout nápoj bez  želé či praskajících kuliček, protože by je mohli vdechnout nebo težko konzumovat. 

Novinky

Newsletter

Nechte si zasílat novinky o Wild Bubble tea, kde se vždy dozvíte jako první naše připravované akce a novinky.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

          O nás                    Wild Bubble Tea                    O přípravě Bubble tea                    Novinky                    Kontakt                    Podnikání s Wild Bubble Tea          

Created by Netsimple Conspiracy s.r.o. (200)

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku